27. Międzynarodowe Biennale Plakatu w Warszawie 2021

Ogłoszenie wyników preselekcji

Chcielibyśmy uroczyście ogłosić, że:

Jury Preselekcyjne 27. Międzynarodowego Biennale Plakatu w Warszawie w składzie:

Błażej Ostoja Lniski
Lech Majewski
Mariusz Knorowski
Sławomir Kosmynka
Agnieszka Ziemiszewska
Justyna Czerniakowska
Marcin Władyka
Mateusz Machalski

dopuściło do finałowego etapu Konkursu Głównego następujące plakaty:

2x Goldstein, Niemcy, Intermediate Spaces in Contemporary Music
2x Goldstein, Niemcy, Literature in the Blue Salon (3 Readings)
Mirosław Adamczyk, Polska Ideografia2019. 1st International Festival of Graphic Design in Poznań. Poland-Japan
Mirosław Adamczyk, Polska, So War!Exhibition of posters on the occasion of the 80th anniversary of the outbreak of World War II
Agata Adaszek-Metter, Polska, THREE MONKEYS
Takashi Akiyama, Japonia, Message Illustration Poster 2019
Takashi Akiyama, Japonia, Tama Art University Doctoral Program Graduation Exhibition 2020
Wasik Anita, Polska, Sopot by the Book 2020, pandemic, canadian edition
Kyla Arsadjaja, Indonezja, Yale Dance Theatre – Bill T. Jones and D-Man in the Waters
Dogan Arslan, Turcja, Chernobyl and Fukushima
Biyajiyan Atefeh, Iran, false news
Jakub Balicki, Polska, Beginning
Veronika Barrera, Słowacja, Fake News
Eduardo Barrera Arambarri, Meksyk, Forbidden
Michal Batory, Polska/Francja, GOMBROWICZ
Michal Batory, Polska/Francja, SOLIDARS
Edgar Bąk, Polska, Monumentomania
Edgar Bąk, Polska, New Europe. Insights
Małgorzata Będowska, Polska, NEWS
Krzysztof Białowicz, Polska, Nadbagaż
Kuba Bogacki, Aleksander Znosko (Bogacki+Znosko), Polska, Independent Dialect
Tomasz Bogusławski, Polska, KIKA
Tomasz Bogusławski, Polska, MEIN KAMPF
Jan Bokiewicz, Polska, 1944
Jan Bokiewicz, Polska, 1989/2019 XXX Years
Michel Bouvet, Francja,  LINDA VISTA
Michel Bouvet, Francja,  THE CAMELIA LADY
Tzou Brad, Tajwan, Hello Me
Erich Brechbühl, Szwajcaria, Perplex
Erich Brechbühl, Szwajcaria, They Shoot Horses, Don’t They?
Stephan Bundi, Szwajcaria, For an open Switzerland
Stephan Bundi, Szwajcaria, The breakdown
Progressiv Bureau, Niemcy, Antigone Exp. No2 – AGORA LUX:NM
Elizaveta Butris, Białoruś, Chain of solidarity
Paulina Buźniak, Polska, The price of freedom
François Caspar, Francja, Penguin (Love Speech)
Coco Cerrella, Argentyna, Spider
Coco Cerrella, Argentyna, Twit
Byungrok Chae, Korea, Workshop: Visage
Benson Chen, Tajwan, Cyberbully
Ren Changbin, Chiny, Densign Summer 10
Zhong Chen, Chiny, 2020 Y-WHY
Guo Chen, Chiny, Good things come before good things
Anna Chmielnik, Polska, 9th Time of the Poets Festival
Nenad Cizl, Słowenia, Faust
Emilio Cruañas Pérez, Kuba, Cuban Jazz
Ronald Curchod, Francja, Bookstore Ombres Blanches_Summer
Dawid Czajkowski, Polska, Illiteracy
Dominika Czerniak-Chojnacka, Polska, 1st 45+ festival of live dance duets
Eduardo Davit, Urugwaj, White Pollution
Piotr Depta-Kleśta, Polska, DWA BRZEGI FILM AND ART FESTIVAL
Kaja Depta-Kleśta, Polska, Veganism for the climate
Agnieszka Doczyńska, Polska, STOP PLASTIC
Lex Drewinski, Polska/Niemcy, (DIS)INFORMATION
Lex Drewinski, Polska/Niemcy, IN COPS WE TRUST
Michał Dyakowski, Polska, 77th anniverasry of Warsaw Ghetto Uprising
Dmytro Dziuba, Ukraina, mimicry
Stasys Eidrigevicius, Litwa/Polska Hommage a Ciurlionis
Hosein Eskandari, Iran, Metaphor and Myth
Svetlana Faldina, Anastasia Faldina, Alexandra Faldina, Alexander,Faldin (Faldin family), Rosja, Corruption
Svetlana Faldina, Anastasia Faldina, Alexandra Faldina, Alexander, Faldin (Faldin family), Rosja, Gender equality
Cao Fang, Chiny, Suzhou Yard-nine
Cao Fang, Chiny, Suzhou Yard-size
Istvan Felsmann, Węgry, Intermediate Situation
Emiliani Filippo, Włochy, ISIA
Magdalena Frankowska, Polska, A Poster is a Theatrical Field of Action
Artur Frankowski, Polska, Book Design at the Faculty of Design
Martin French, Stany Zjednoczone, Coltrane Lives
Anna Frydrych, Polska, Beware of Bad Owner
Stanisław Gajewski, Polska, PEACE
Geray Gencer, Turcja, Familiar Things
Geray Gencer, Turcja, Father Goriot
Erick Ginard, Kuba, Don Juan
Erick Ginard, Kuba, Zero waste
Tomek Głowacki, Polska, Warsaw’s Black Gold
Joanna Górska, Jerzy Skakun, Polska, Sunday’s Readings
Joanna Górska, Jerzy Skakun, Polska, We want Jazz
Goetz Gramlich, Niemcy, colored dog
Götz Gramlich, Niemcy, Fake Poster Project
Karolina Grudzińska, Polska, We are all one
Yuri Gulitov, Rosja, Sin City. Rap Club Show
Igor Gurovich, Rosja, Goodbye bullshit
Igor Gurovich, Rosja, Tristan and Isold. Continuation of the dispute
Małgorzata Gurowska, Polska, For your freedom and ours
Małgorzata Gurowska, Polska, MYCOsystem
Stefan Guzy, Niemcy, 4 Shows
Anna Haas, Szwajcaria, Wild Thing
Rikke Hansen, Dania, HOPE
Jianping He, Niemcy, 14th Homage to Maestro Morteza Momayez
Jianping He, Niemcy, Li Bin Yuan Solo Exhibition
Studio Hekla, Polska, Bródno Sculpture Park 2019
Frédéric Held, Szwajcaria, Mapping Festival 2018
Frédéric Held, Szwajcaria, Mapping Festival 2019
Elham Hemmat, Iran, Event horizon
Seif Hesham, Egipt, HUMANITY
Gonzalo Holtheuer, Chile, Zero Waste
Jinu Hong, Stany Zjednoczone, No Deep Kissing
Istvan Horkay, Węgry, Brave-new world
Hsiao-Wen Hu, Taiwan, Support Local Music
Toan Huu, Francja, Enquête Arcane
Toan Huu, Francja, Distruktur
Melchior Imboden, Szwajcaria, Beyond
Melchior Imboden, Szwajcaria, Industry Posters
Krzysztof Iwański, Polska, Kill It And Leave This Town
Krzysztof Iwański, Polska, Kino #79
Sławomir Iwański, Polska, Malewicz – Strzeminski
Leszek Jamrozik (w imieniu Ryszarda Kai), Polska, Live To Tell La Paz
Peter Javorik, Słowacja, Barbara Widłak – Coat of arms
Anna Jeglorz, Polska, Zwykłości – Student Screen Printing Exhibition Poster
Radovan Jenko, Słowenia, Le Petit Festival du Theatre
Jakub Jezierski, Polska, I deny
Matsuda Jisuke, Japonia, A Midsummer Night’s Dream
Paweł Jońca, Polska, Park Śledzia
Michał Jońca, Polska, The one before last fight let us face
Alexander Jordan, Francja, Ivanov
Michał Kacperczyk, Polska, CIRCLE
Michał Kacperczyk Design, Polska, Adam Olejniczak LINEARIBUS
Ryszard Kajzer, Polska, Różewicz vs Gombrowicz (Różewicz Open Festival)
Ryszard Kajzer, Polska, Witold Gombrowicz Literary Prize
Roman Kalarus, Polska, 15th Literature Days in Sosnowiec
Roman Kalarus, Polska, 37th International Chopin Festival in Autumn Leafes
Jakub Kamiński, Polska, Nils Frahm
Piotr Karczewski, Polska, Don Pasquale
Sandy Karman, Indonezja, Impression
Piotr Karski, Polska, Between Us
Gitte Kath, Dania, The lonely hart
Maryam Khaleghiyazdi, Iran, Stay Online
Ali Khorshidpour, Iran, Photo Exhibition of The Days of The Revolution
Tomasz Kipka, Polska, 16th International Festival 'Jazz in the Ruins'
Keith Kitz, Stany Zjednoczone, Pile On & On
Andrzej Klimowski, Wielka Brytania, The Unconquered
Jarosław Korczak, Polska, Alone?
Jarosław Korczak, Polska,  Now Poland
Mykola Kovalenko, Ukraina, Biophilia
Mykola Kovalenko, Ukraina, Dialogue with nature
Nikola Križanac, Chorwacja, 1st Mountain Film Festival Sinj
Ewelina Kruszewska, Polska, Carnaval Sztukmistrzów – The polish incident
Igor Kubik, Polska, Tribute to Komeda
Alicja Kultys, Polska, Independence
Alicja Kultys, Polska, Renewable energy
Ireneusz Kuriata, Polska, Ansome-Rave or Die 11
Thiago Lacaz, Brazylia, Chinese Cookie Poets
Scott Laserow, Stany Zjednoczone, Eden
Alain Le Quernec, Francja, HOPE
Alain Le Quernec, Francja, VOTE
Yossi Lemel, Izrael, Radomsko_La Paz
Yossi Lemel, Izrael, Radomsko-Warsaw
Anette Lenz, Niemcy, PHARENHEIT 2020
Mesa Leonardo, Kolumbia, Cumbia cachaca in the terrace
Jean-Benoit Levy, Szwajcaria/Stany Zjednoczone, 50 moons, 50 years
Andrew Lewis, Kanada, Locomotive Espresso
Andrew Lewis, Kanada, Western University
Chaosheng Li, China, Design Wisdom
Yunsheng Liao, China, Everyone
Leo Lin, Tajwan, Impressions of Huizhou
Hang Liu, China, PIG
Uwe Loesch, Niemcy, War.Power.Sense. War and Violence in European Memory
Uwe Loesch, Niemcy, Who the fuck was that?
Pekka Loiri, Finlandia, Disinformation
Pekka Loiri, Finlandia, Vulture and a dove
Karolina Lubaszko, Polska, Zofia Hansen
Haoxuan Ma, China, Huang Jingfeng Lecture Poster
Alejandro Magallanes, Meksyk, Alice 23
Alejandro Magallanes, Meksyk, Illustration memorial
Bartosz Mamak, Polska, Half joking, half serious
Adrianna Marchwińska, Polska, Change for climate – Tiger
Malte Martin, Vassilis Kalokyris, Studio Écouter pour voir, Francja, In a month, in a year
Malte Martin, Vassilis Kalokyris, Studio Écouter pour voir, Francja, What kind of woman are you?
Kaja Marzec, Polska, We want jazz
Holger Matthies, Niemcy, Casa Nova / Fellini
Holger Matthies, Niemcy, Euope Danger of Infection
Sevindik Mehmet Diyaddin, Turcja, Connection
Robert Mendel, Polska, See&Say 2018
Aleksandar Mijailović, Serbia, Martovski
Dmitry Mirilenko, Rosja, Bauhaus100
Julia Mirny, Polska, The Kingdom
Iraj Mirzaalikhani, Iran, Iranian Typography Exhibition
Karel Misek, Czechy, Love
Akira Miyamae, Japonia, Road
Michele Miyares Hollands, Kuba, Live Flesh
Shun Morikawa, Japonia, Someone is going to come
Elena Motiejūnaitė, Litwa, Testimony of Floratopia 2222. Spring
Giovanni Murolo, Włochy, Crescendo for Rossini
Lajos Nagy, Węgry, Democracy
Neue Gestaltung GmbH, Niemcy, Herr Lehmann
Neue Gestaltung GmbH, Niemcy, Transit
Jaime Nieto, Hiszpania, The Trial, Franz Kafka
Damian Nowak, Polska, Jaremianka
Finn Nygaard, Dania, Jazzhus Montmartre Tribute to Joe Lovano
Eva-Maria Offermann, Niemcy, Lilian Stolk (Pictograms, Signs of Life, Emoji: The Society of Signs)
István Orosz, Węgry, In memoriam Albert Razin
István Orosz, Wegry, Israel 70
Yudai Osawa, Japonia, „Model” Hoshiki Ara Exhibition
Marian Oslislo, Polska, 50th Anniversary of the Jazz and Popular Music Department of the Academy of Music in Katowice
Anna Pałosz, Polska, The wheel of colour
Illya Pavlov, Maria, Norazian, Ukraina, Reimagining Europe
Mirosław Pawłowski, Polska, Greetings from Poland
Mirosław Pawłowski, Polska, Stop Hate
Andrzej Pągowski, Polska, Mr. Jones
Piotr Pietrzak, Polska, COVID-19
Karolina Pietrzyk, Gilbert Schneider i Tobias Wenig, Polska, Biennale Zielona Góra
Kari Piippo, Finlandia, Design Summer 10
Kari Piippo, Finlandia, Rich/Poor
Sándor Pinczehelyi, Węgry, Budapest Pride
Mario Pinheiro, Portugalia, The Killing
Mario Pinheiro, Portugalia, The Shortest Day — new Portuguese short films
Władysław Pluta, Polska, 8th International Flute Competition Kraków ’20
Agnieszka Popek-Banach, Kamil Banach, Polska, Suicide,
Péter Pócs, Węgry, Béla Bartók 75
Nikodem Pręgowski, Polska, Adopt an animal
Nikodem Pręgowski, Polska, Virtual exhibition
Robert Radziejewski, David Pfifferling, Niemcy, 80th Hahnenkammrennen
Jan Rajlich, Czechy, 70 Posters
Gunter Rambow, Niemcy, I puritani
Gunter Rambow, Niemcy, Peace be with you
Zuza Rawa, Polska, Peace
Łukasz Rayski, Polska, Nyarlathotep
Łukasz Rayski, Polska, Speaking in one’s own voice
Javier Reboursin, Argentyna, Boom Splash
Kaja Renkas, Polska, InterFilm
Ladan Rezaei, Iran, To Coommemorate Morteza Momayez; Years of Efforts and Accomplishments, Way of Life
Honda Rico, Japonia, In Praise of Shadows in Tokyo 2020
Honda Rico, Japonia, kodomo jakuchu
Elias Riedmann, Austria, no room for hate
Edel Rodríguez, Kuba, Matrioshka
Alejandro Rodriguez Fornes, Kuba, Stop violence
Adrian Rosianu, Rumunia, Fragment
Anabella Salem, Gabriel Mateu, Argentyna, Read Gombrowicz
Anabella Salem, Gabriel Mateu, Argentyna, Your tongue in us
Sara Samman, Bułgaria, Zooprison
Gilberto Sánchez, Meksyk, Mortgage
Thierry Sarfis, Francja, their endangered our endangered
Lion Sauterleute, Niemcy, Summer Camp
Dominik Schefer, Szwajcaria, Jeans For Jesus Conzert
Dominik Schefer, Szwajcaria, Voodoo Jürgens Concert
Jan-Christoph Schumm, Tatjana Pepke (Studio Firm), Niemcy, Context as Device — Motive
Hwang Seunghee, Korea, climbing
Feng Sha, Chiny, DAJI
Nancy Skolos, Thomas Wedell, Stany Zjednoczone, Fellini 100
Nancy Skolos, Thomas Wedell, Stany Zjednoczone, Reframing the Poster
Eugeniusz Skorwider, Polska, ROUND TABLE
Eugeniusz Skorwider, Polska, USA 11.09.
Max Skorwider, Polska, Women’s Rights Center
Artur Skowroński, Polska, Wroclaw Festival
Jacek Staniszewski, Polska, Hell p
Jacek Staniszewski, Polska, War food
Monika Starowicz, Polska, Eroticism in polish poster
Tomasz Stelmaski, Polska, Wyspiański-pl2020
Pit Stenkhoff, Niemcy, Kátja Kabanová
Pit Stenkhoff, Niemcy, the Nibelungen
Bogdan Štetić, Serbia, Josef K
Jakub Stępień, Polska, Poster Toster NEW
Jakub Stępień, Polska, Poster Toster RENDER Covid-19
Studio Noviki, Polska, art institution in post artistic times
German Suarez, Argentyna, Balance
German Suarez, Javier Reboursin, Argentyna, Of hunger and love
Byoung-il Sun, Korea, Wschodnia Exhibition
Artur Szczyrbowski, Polska, Still human
Szymon Szymankiewicz, Polska, Loading…II
Beata Świerczyńska, Polska, Love
Nicos Terzis, Grecja, Etnokrakow-2020
Bo Tian, Chiny, Post-Information Era
Filip Tofil, Polska, Innocent Sourcerers Festival
Filip Tofil, Polska, Power of a woman
Jouri Toreev, Białoruś, Igor Stravinsky
Jouri Toreev, Białoruś, Long Live Belarus
Balázs Tóth, Węgry, Camouflage
Laze Tripkov, Macedonia, Glagolitic Alphabet
Annik Troxler, Szwajcaria, Jazz Festival Willisau 2020
Annik Troxler, Szwajcaria, The Sandman
Niklaus Troxler, Szwajcaria, Demo crazy
Niklaus Troxler, Szwajcaria, Just tape it!
Vladimir Tsesler, Białoruś, Loading…
Vladimir Tsesler, Białoruś, The Belarusian White-Red-White Flag
Hajime Tsushima, Japonia, PEACE
Joanna Tyborowska, Polska, Expansion
Marcin Urbańczyk, Polska, Sax Drums & Rock’n’Roll
Dragana Vasic, Bośnia i Hercegowina, For-Against
Jacek Walesiak, Polska, Warsaw Animation Film Festival
Aleksander Walijewski, Polska, Joker
Ruifeng Wang, Chiny, TOMORROW
Mieczysław Wasilewski, Polska, Federico Fellini 1920-2020
Mieczysław Wasilewski, Polska, Tribute to Isaac Bashevis Singer
Xu Wei Zhang, Chiny, Life has no garbled code
Zhang Weimin, Chiny, RETURN TO MY ORIGINAL NATURE LIGHT
Ewa Wein, Polska, Battleground
Ewa Wein, Polska, Media with no choice
Aiwei Wen, Chiny, Equal pay
Agnieszka Węglarska, Polska, coexist
Stanisław Wieczorek, Polska, BILE
Björn Wiede, Niemcy, Courage for Rage
Andrzej Wieteszka, Polska, Pokój Na Mickiewicza
Maja Wolna, Polska, Nora
Martin Woodtli, Szwajcaria, VideoEx 2019
Martin Woodtli, Szwajcaria, VideoEx 2020
Erin Wright, Stany Zjednoczone, Roma Remembrance
Liting Ye, Chiny, Endless Mountains
Chao Zhao, Chiny, No deforesting and Protect animals
Chao Zhao, Chiny, Paper Products
Zhang Ziqi, Chiny, Cherish natural
Aleksander Znosko, Krzysztof Seyfried, Kuba Bogacki, Polska, Slaves of Precision
Studio Zupagrafika, Polska, Open Cinema
Leszek Żebrowski, Polska, Ubu King 2
Maja Żurawiecka, Polska, Jump

dopuściło do finałowego etapu Konkursu Tematycznego następujące plakaty:

Mirosław Adamczyk, Polska, Humanity. The phenomenon of loneliness/1/
Mirosław Adamczyk, Polska, Humanity. The phenomenon of loneliness/2/
Agata Adaszek-Metter, Polska, BIO*
Jelena Bajić, Chorwacja/Serbia, Reining
Yang Bo, Chiny, Negative Effects of Covid-19
Katarzyna Bogucka, Polska, Future
Tomasz Bogusławski, Polska, MIND YOUR HEALTH
Paulina Buźniak, Polska, How are you today?
Paulina Buźniak, Polska, World War 3
Aleksiej Cecocho, Polska, Breathe
Christian Chladny, Niemcy, Ambivalent Times
Anna Chmielnik, Polska, Fading 1
Anna Chmielnik, Polska, Fading 2
Chou Chou, Chiny, smog world
Klaudia Cisek, Polska, Association game I
Klaudia Cisek, Polska, Association game II
Dawid Czajkowski, Polska, Mask protects!
Dawid Czajkowski, Polska, Soap wins!
Aleksander Czyż, Polska, plastic
Ivan Durakov, Rosja, Man is thirsty
Ivan Durakov, Rosja, Very angry man
Svetlana Faldina, Anastasia Faldina, Alexandra Faldina, Alexander Faldin (Faldin family), Rosja, Covid-19
Studio FONTARTE, Polska, Fight for Rights
Stanisław Gajewski, Polska, Keep The Distance
Joanna Górska, Jerzy Skakun, Polska, superheroes
Małgorzata Gurowska, Polska, For your skin and ours / For your health and ours / For your body and ours /For your children and ours / For your environment and ours / For your blood and ours / For your safety and ours / For your life and ours / For your warmth and ours
Rikke Hansen, Dania, International Childhood Cancer Prevention Day
Elham Hemmat, Iran, The Problem is Borders
Oba Hisae, Japonia, I don’t touch because lovin' you
Istvan Horkay, Węgry, Brave New World 4
Chia Hsiang Lee, Tajwan, drought
Anna Hynowska, Polska, Amor Vacui
Anna Hynowska, Polska, Safe distance
Agnieszka Jaworska, Polska, Lookbook 2020/21
Radovan Jenko, Słowenia, Less Fear More Love
Jakub Jezierski, Polska, I am Fed Up With Interesting Times
Alexander Jordan, Niemcy, Take care
Zofia Klajs, Polska, The living and their dead. Depression, fear and health
Mykola Kovalenko, Ukraina, Organ donation
Alicja Krzyżanowska, Polska, om nom nom
Sebastian Kubica, Polska, COVID-19
Alicja Kultys, Polska, Smart Supplementation=Good Health
Alicja Kultys, Polska, Swap your car for a bike
Andrew Lewis, Kanada, Changing World
Yunsheng Liao, Chiny, Fatal temptation
Qianxin Lin, Chiny, Fight The COVID-19 Together-one
Yongfeng Liu, Chiny, EPIDEMIC
Bogusław Lustyk, Polska, BE CAREFUL
Eugeniusz Łukasiak, Polska, To be, or not to be
Alejandro Magallanes, Meksyk, Closed for contingency covid 19
Alejandro Magallanes, Meksyk, The world ends if I die
Kaja Marzec, Polska, Everything’s ok
Kaja Marzec, Polska, Move
Alice Maturo, Włochy, lucky biscuit
Maria Mencwel, Polska, In the Bossom of Nature
Julia Mirny, Polska, Yep, it’s not good
Iraj Mirzaalikhani, Iran, love
Paulina Młynek, Polska, world map
Grzegorz Myćka, Polska, Capitulation
Katarzyna Nachman, Polska, Home
Yingfei Pan, China, No eating wild animals
András Papp, Węgry,Semmelweis Centennial
Andrzej Pągowski, Polska, Australia
Agata Pełechaty, Polska, Remedy
Pavel Pisklakov, Rosja, Virus Is Over
Grzegorz Polański, Polska, Blow away
Péter Pócs, Węgry, Hope dies last
Nikodem Pręgowski, Polska, Covid isolation #2
Rashid Rahnama, Iran, All Together Now | World Against COVID-19
Jan Rajlich, Czechy, Corruption Virus
Jan Rajlich, Czechy, PEACE
Łukasz Rayski, Polska, VAX MUNDI
Alejandro Rodriguez Fornes, Kuba, One more design
Alejandro Rodriguez Fornes, Kuba, The world after
Babak Safari, Iran, new world new feeling
Szymon Saliński, Polska, #stayathome
Edward Saliński, Polska, ONE WORLD ONE EYE
Eugeniusz Skorwider, Polska, NET
Max Skorwider, Polska, no title
Michał Stachacz, Polska, Medical services facing Covid 19
Franziska Stetter, Niemcy, Viral Bane
Szymon Szymankiewicz, Polska, Dr Plague
Szymon Szymankiewicz, Polska, Sex Education
Beata Świerczyńska, Polska, Covid Mouse
Karol Tomoki Yamazaki, Polska, Here But Not Really
Vladimir Tsesler, Białoruś, In Venus Veritas
Julia Wakuła, Polska, Holidays 2040
Mieczysław Wasilewski, Polska, Freedom in Pandemic
Aiwei Wen, Chiny, Zero Waste
Maciej Wierzbicki, Polska, NO TITLE
Andrzej Wieteszka, Polska, WORLD HEROES
Kamil Wojucki, Polska, Unconscious degeneration
Bright Woo, Chiny, Map of the World 2020
Lehui Xu, Chiny, Against the COVID-19
Chao Zhao, Chiny, Contain the spread of pneumonia
Chao Zhao, Chiny, INVISIBLE
Zou Zou, Chiny, Habituation
Maja Żurawiecka, Polska, Quo vadis

Gratulujemy!!!